FACEBOOK

NAŠE ÚSPĚCHY

PRO VEŘEJNOST

Vyhledávání

SPONZOŘI

ZAJÍMAVOSTI ...

Kategorie: AKTUALITY, VÝLETY pro starší střelce

23.6.2018 – 30.6.2018 - AIRSOFT CAMP 2018 - podrobné informace

23.6.2018 – 30.6.2018  - AIRSOFT CAMP 2018 - podrobné informacePřinášíme podrobné informace o připravované akci - AIRSOFT CAMP 2018 ...

 AIRSOFT CAMP -  informace k připravované akci

TERMÍN :

So 23.6.2018 – So 30.6.2018 (7 dnů)

DOPRAVA : Vlastní / Vlak

CENA : 3.500 Kč

VĚK : camp je určen pro děti od 14 let v doprovodu rodiče nebo samostatně a pro dospělé bez omezení věku

ORGANIZACE : vedení campu zajištěno 2 vedoucími s kvalifikací, 2 praktikanty, 1 zdravotníkem, koncesovanou firmou zajišťující vybavení pro hru, pronájem a servis vybavení, organizaci her.

LOKALITA : Kutná Hora údolí Vrchlice – lokalita se nachází v přírodním údolí řeky Vrchlice cca 2 km od Kutné Hory pod Velkým rybníkem. Tábor je situován na prostranství v blízkosti zříceniny mlýna z počátku minulého století na břehu říčky Vrchlice. Hry pak budou probíhat v přilehlé lokalitě okolních lesů a luk.

POPIS AKCE :  Airsoftový camp pro děti a dospělé s ubytováním ve vojenských stanech a polní kuchyní zbudovanou v prostorách starého mlýna. V průběhu tábora budeme nejenom hrát AIRSOFT, ale také vařit, stavět lávku přes potok, učit se přežít v přírodě, rozdělávat oheň, koupat se v přilehlém potoce a rybníce . Účastníci budou mít také v náplni střežení prostoru tábora.

Výzvu k přihlášení obdržíte do konce měsíce února. Registrace proběhne prostřednictvím e-formuláře, na jehož základě bude zaslána závazná přihláška vč. potřebných příloh.


Kompletní propozice s informacemi naleznete zde : 

 PROPOZICE AIRSOFT CAMP 2018


AIRSOFT : Samotné hry si opravdu užijeme dostatek. Při hře je kladen důraz na důsledné dodržování bezpečnostních pravidel. Zbraně, střelivo i další vybavení je možné mít vlastní. Po celou dobu campu bude zajištěna možnost zapůjčení zbraně a ochranných prostředků na místě. Zajištěn je i dostatek munice, kterou bude možné na místě zakoupit. Nabíjení baterií bude zajištěno prostřednictvím elektrocentrály po celou dobu campu a to vždy v době od 17 do 22 hodin a následně pak ráno od 8 do 10 hodin.

Dále potřebujete vlastní maskáče, pevnou obuv, sadu ešusů vč. sady příborů, kovový hrnek, láhev na nápoje, baterku či čelovku vč. náhradních baterií, spací pytel atd.. Podrobnější rozpis vybavení obdržíte v rámci podrobných propozic. Jako poslední potřebujete chuť se pobavit.

Hry budou probíhat každý den v délce cca 4 hodin ( 2 h dopoledne + 2 h odpoledne) nebo dle chuti a sil v přírodním prostředí.

UBYTOVÁNÍ:

Vojenské polní stany (cca 6 osob/stan) vybavené vojenskými polními lehátky. Spací pytle nutno vzít vlastní.

STRAVOVÁNÍ :

Plná penze, příprava v polní kuchyni na otevřeném ohni účastníky campu ( denní služba 3 děti+ 1 dospělý)

7x Snídaně formou bufetu, čaj

7x celodenní svačina  - sladké pečivo, 2x sušenka, 1 ks ovoce, čaj

7x oběd  -hlavní jídlo + polévka, 1 ks zelenina, ovoce, čaj

7x večeře – hlavní jídlo, čaj

 Na každý den je pak zajištěn pitný režim nepřetržitě čaj a 1,5 l pramenité balené vody pro každého.

Po dohodě je možné zajistit i bezlepkové stravování.

VYBAVENÍ:

-       Vlastní airsoftová zbraň + zásobník + ochranná maska

-       Možno zapůjčit na celý camp 1x maska, 1x brýle, 1x zbraň, 1x zásobník

  • cena 1100Kč/camp

 

 

print Formát pro tisk

REKLAMA

S PODPOROU ...

SEO