FACEBOOK

NAŠE ÚSPĚCHY

PRO VEŘEJNOST

Vyhledávání

SPONZOŘI

ZAJÍMAVOSTI ...

Kategorie: AKTUALITY

Pistolář Strnad byl při obhajobě triumfu ve finále SP druhý

Pistolář Strnad byl při obhajobě triumfu ve finále SP druhýMnichov - Ve finále rychlopalby vybojoval reprezentant Martin Strnad stříbro. Úspěšnou obhajobu loňského triumfu z Bangkoku znemožnil českému reprezentantovi Emil Milev z USA. Po osmi sériích finálové střelby za ním Strnad zaostal o pět bodů...

Mnichov - Ve finále rychlopalby vybojoval reprezentant Martin Strnad stříbro. Úspěšnou obhajobu loňského triumfu z Bangkoku znemožnil českému reprezentantovi Emil Milev z USA. Po osmi sériích finálové střelby za ním Strnad zaostal o pět bodů.

Z kvalifikace, do které nastoupilo deset nejlepších střelců sezony, prošel Strnad do šestičlenného finále s třetím nejlepším výkonem. V následných vyřazovacích bojích, v nichž od čtvrté série vždy nejhorší střelec vypadne, "přežil" v šestém a sedmém kole rozstřel o udržení v soutěži a zbyl v závodě jen s Milevem.

Tříbodovou ztrátu už Strnad v závěrečné sérii pěti ran nedokázal dohnat. Bulharský rodák Milev, stříbrný olympijský medailista z Atlanty 1996 a vicemistr světa z roku 1994, si naopak náskok plným bodovým ziskem ještě pojistil a slavil ve 49 letech při čtrnácté účasti ve finále SP premiérový triumf.

V Mnichově bude na startu vedle Strnada také puškařka Adéla Sýkorová. Rovněž ona bude obhajovat loňské prvenství, a to v neděli ve střelbě ze sportovní malorážky na 3x20 ran.

zdroj : CT SPORT

print Formát pro tisk

REKLAMA

S PODPOROU ...

SEO