FACEBOOK

NAŠE ÚSPĚCHY

PRO VEŘEJNOST

Vyhledávání

SPONZOŘI

ZAJÍMAVOSTI ...

Kategorie: AKTUALITY

Dvě zlaté medaile z MČR 2017 ve střelbě ze vzduchové pušky VzPu 40 jsou naše ...

Dvě zlaté medaile z MČR 2017 ve střelbě ze vzduchové pušky VzPu 40 jsou naše ...Mistrem České republiky ve střelbě ze vzduchové pušky pro rok 2017 v kategorii starší dorostenci se stal BENJAMIN MOKRIŠ, který k individuálnímu titulu přidal ještě vítězství v soutěži družstev v týmu KS Praha společně s IVANEM ŽIŽKOU a Matoušem Jílkem z SSK Duel Praha !!!

Mistrem České republiky ve střelbě ze vzduchové pušky (VzPu 40) pro rok 2017 v kategorii starší dorostenci se stal BENJAMIN MOKRIŠ (SSK DDM PRAHA 5) s nástřelem 407,2 b.

K vynikajícímu individuálnímu titulu přidal ještě Benjamin Mokriš vítězství v soutěži družstev v týmu KS Praha společně s IVANEM ŽIŽKOU (SSK DDM PRAHA 5) 394,2 b a Matoušem Jílkem (395,5 b) z SSK Duel Praha !!!

Je třeba také vyzdvihnout i výkony našic dalších střelců, kteří dosáhli výsledků na hranici svých letošních osobních rekordů a potvrdili tak výsledek celoroční příprravy. V kategorii VzPu 40 ženy obsadila Jaroslava Hustáková 21. místo (385,1 b) a v kategorii VzPu 40 Juniorky pak Adéla Studená 16. místo (400,6 b)

Rad bych i touto cestou za SSK DDM PRAHA 5 poděkoval nejenom našim zlatým medailistům, ale i všem ostatním výkonostním střelcům za jejich poctivou letošní přípravu a propagaci klubu na národních soutěžích. Samozřejmně všem blahopřeji a těším se na další spolenou vzduchovou sezónu.

 

předeseda SSK DDM PRAHA 5

Lebl Radek

print Formát pro tisk

REKLAMA

S PODPOROU ...

SEO